Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 
 

Aktuálně - co se děje...

Tak jsem byl na posledním základním přeočkování u toho strašného pána. Přiznávám, že jsem byl opravdu dost hysterický, jen jsem tu píchavou věc viděl. Prý mě ještě čeká za měsíc nějaká vzteklina, či co. No, ještě že nevím, co to je... (pozn. kdyby to věděl, asi bych ho tam nedostala!)
Je tedy fakt, že jsem se pak hodně styděl. Ten pán, co mu panička říká doktor, byl nakonec moc hodný. A tak jsem tam tak seděl a byl také hodný, aby neřekli, že jsem nevychovaný. Navíc sestřička prohlásila, že jsem horší než ženská. To jsem tak přeci nemohl nechat. (pozn. fakt to vypadalo, že se stydí, protože zbytek návštěvy seděl, ani se nehnul).
24.3.2009
V neděli jsem byl poprvé na cvičáku. Bylo tam hodně kamarádů, tak se mi tam líbilo. Ještě po mně nic nechtěli, jen jsem pozorně koukal a poslouchal. Musím být trochu neskromný a říct, že jsem byl fakt hodný (pozn. kupodivu opravdu byl). Byl tam jeden kámoš, co už toho umí opravdu hodně. Určitě se to také naučím... když teď budu chodit každý týden a trénovat :-).
(pozn. fotky v galerii)
22.10.2009
Tak jsem to tu trochu poslední dobou trochu zanedbávat. Vyrostl ze mně mezitím už kus psa - mám 46 kg (je mi skoro 10 měsíců). Začíná mi puberta. Panička říká, že se to sice zatím dá, že to není tak hrozné, ale sám vím, že někdy pěééékně zlobím :-). Stále mám moc rád lidi a všechny psí kamarády. No, někdy až moc a panička se na mě pak trochu zlobí.... Bojuju s přivoláním. Slyšel jsem, že prý je to moc důležitý, ale mě se někdy táááák nechce přijít. Navíc teď, když jsem objevil nové kamarády, zajíce. Zatím jim ale nestačím :-(, i když paničky vždycky říká - Díky Bohu!. Tak přesně nevím, jestli je to dobře, nebo ne. Nicméně se s nima parádně běhá.
Jinak jsem si přes léto užil vodu. Přišel jsem na to, že je to fajn, i když jsem tam zpočátku vůbec nechtěl. Teď už mám vodu moc rád (pozn. ale jen tam, kde stačí - s plaváním si netykáme ).
Taky už jsem prodělal všechno, co správný štěňák chytne :-). Rýmu, něco v očích, něco v uších, průjem a zvracení, no prostě samé super věci. Tak doufám, že jsem z toho už vyrostl (tedy panička doufá :-) ) a už bude všechno ok. Budu mít na zimu pěknou vestu, protože se jako správný gaučák venku klepu jako ratlík. Navíc stále navštěvuju cvičiště a tam je poslední dobou fakt zima.
Teď už se těším na narozeniny a Ježíška :-)